Det kan se ut til at du bruker en nettleserversjon vi ikke støtter. Finn en nyere versjon her

Informasjon til 10. klassingar

Under finn du informasjonsvideoar om tilbodet på Voss gymnas. Kontaktinformasjon til kvart av utdanningsprogramma ligg attmed kvar video.

Velkommen til Voss gymnas!

Rektor Unn Fauskanger ynskjer velkomen til Voss gymnas. Her får du informasjon om skulen som heilskap. Har du spørsmål kan du ta kontakt med skulen på post.vgy@vlfk.no eller telefon 56 53 23 60.

 

Frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign - Voss gymnas

Har du spørsmål tek du kontakt med avdelingsleiar Knut Brunvoll (knut.brunvoll@vlfk.no - tlf 994 51 506) eller rådgjevar Marit Helene Neergaard (Marit.Helene.Neergaard@vlfk.no - tlf 952 81 898)

Helse- og oppvekstfag - Voss gymnas

Har du spørsmål tek du kontakt med avdelingsleiar Marianne Sværen (Marianne.Sveren@vlfk.no - tlf 958 67 790) eller rådgjevar Gro-Marie Samland (Gro.Marie.Samland@vlfk.no - tlf 479 07 900).  

 

Idrettsfag og toppidrett ski - Voss gymnas

Har du spørsmål tek du kontakt med avdelingsleiar Knut Steinar Skiple (knut.steinar.skiple@vlfk.no - tlf 915 76 672) eller rådgjevar Helge Finne (Helge.Finne@vlfk.no - tlf 905 71 784)

 

Informasjonsteknologi og medieproduksjon - Voss gymnas

Har du spørsmål tek du kontakt med avdelingsleiar Håvard V. Styve (havard.vambeheim.styve@vlfk.no - tlf 916 94 642) eller rådgjevar Gro-Marie Samland (Gro.Marie.Samland@vlfk.no - tlf 479 07 900).  

 

Kunst, design og arkitektur - Voss gymnas

Har du spørsmål tek du kontakt med avdelingsleiar Knut Brunvoll (knut.brunvoll@vlfk.no - tlf 994 51 506) eller rådgjevar Marit Helene Neergaard (Marit.Helene.Neergaard@vlfk.no - tlf 952 81 898)

 

Musikk, dans og drama - Voss gymnas

Har du spørsmål tek du kontakt med avdelingsleiar Knut Brunvoll (knut.brunvoll@vlfk.no - tlf 994 51 506) eller rådgjevar Marit Helene Neergaard (Marit.Helene.Neergaard@vlfk.no - tlf 952 81 898)

 

Sal, service og reiseliv - Voss gymnas

Har du spørsmål tek du kontakt med avdelingsleiar Marianne Sværen (Marianne.Sveren@vlfk.no - tlf 958 67 790) eller rådgjevar Gro-Marie Samland (Gro.Marie.Samland@vlfk.no - tlf 479 07 900).  

 

Studiespesialisering - Voss gymnas

Har du spørsmål tek du kontakt med avdelingsleiar Nelly Nora Naasen (Nelly.Nora.Naasen@vlfk.no - tlf 901 26 969), rådgjevar Helge Finne (Helge.Finne@vlfk.no - tlf 905 71 784) eller rådgjevar Marit Helene Neergaard (Marit.Helene.Neergaard@vlfk.no - tlf 952 81 898)