Det kan se ut til at du bruker en nettleserversjon vi ikke støtter. Finn en nyere versjon her

Skolen sin administrasjon

Skoleleiinga består av:

Rektor: Lise Holsen - lise.harklau.holsen@vlfk.no, tlf. 55338201
Ass. rektor: Rita Ellinor Andenes - rita.ellinor.andenes@vlfk.no, tlf. 55338202

Avdelingsleiar: Ina C. Misje - ina.charlotte.misje@vlfk.no, tlf. 55338203
Avdelingsleiar: Bente Færøvik - bente.ferovik@vlfk.no, tlf. 55338204
Avdelingsleiar: Dag C. Haugstvedt - dag.christer.kaarstad.haugstvedt@vlfk.no, tlf. 55338205
Avdelingsleiar: Capsar W. Hatelevik - caspar.wangensten.hatlevik@vlfk.no, tlf. 55338206
Avdelingsleiar IB: Gillian Boniface - gillian.mary.boniface@vlfk.no, tlf. 55338280
Avdelingsleiar VO: Sigrid Sve Låstad - sigrid.olaug.sve.lastad@vlfk.no, tlf. 55338241
Avdelingsleiar Kyrre: Helge Ø. Andersen - helge.ovrebotten.andersen@vlfk.no, tlf. 94006967
Administrasjonsleiar: Siren Ingveig Larsson - siren.ingveig.larsson@vlfk.no, tlf. 55338224

 

Skolestaben består av:

Hovudskolen:

  • Elevkoordinator: Henrik Hysing-Dahl
  • Rådgjevar: Eli Grinde
  • Rådgjevar: Gunnar Fjon
  • Rådgjevar: Siv Dale Gencher
  • Minoritetsrådgjevar: Emilie Joner-Andbo
  • E-koordinatorar: Helga Skjervheim
  • IKT-konsulent: Hallvard T. Scheie (også for Kyrre)
  • Spesialbibliotekar: Eva Mostraum (fellesfunksjon for alle avdelingar)
  • Førstekonsulent: Vibeke Gjøstein Sundal
  • Konsulent: Vigdis K. Heir
  • Driftsleiar: Eirik Vatne
  • Leiande reinhaldar: Wenche Myking (fellesfunksjon for alle avdelingar)

Senter for voksenopplæring:

  • Rådgjevar: Synnøve Rodal
  • Rådgjevar: Anita Storheim
  • IKT-konsulent: Leif-Kjetil Nordanger Mjelde
  • Konsulent: Toril Pedersen 
  • Konsulent: Anne Marit Midttun clausen
  • Driftsleiar: Roald Antonsen

Kyrre:

  • Rådgjevar: Nathalie Ponroy
  • Kontorkonsulent: Janne Ytrøy
  • Driftsleiar: Kjell-Åge Sulebakk